LED OSVĚTLENÍ

Spořte chytře a pohodlně

LED osvětlení je účinným nástrojem k dosažení úspor na spotřebě elektrické energie. Naši odborníci a jejich dlouholeté zkušenosti zaručí, že po instalaci luxusně uvidíte, splníte všechny normy a ušetříte minimálně tolik, kolik Vám spočítáme....a možná i víc. 

Kde všude už jsme LED svítidla instalovali?

 

V našich instalacích používáme osvědčené výrobky evropských výrobců, s kvalitními LED diodami a garantovanou svítivostí a výdrží. Nabízíme světelně-technický výpočet, dodávku i instalaci a nadstandardní servis. 

Zkusili nás: CEDIMA Meziměstí s.r.o., B.E.T. spol. s r.o., GALUS Industries s.r.o., VPS Chlumec spol. s r.o., Oblastní nemocnice Trutnov, BEDIMEX s.r.o., PLASTOMA výrobní družstvo, ZŠ V Domcích Trutnov, ZŠ Voletiny Trutnov, ZUŠ Hostinné, Hotel Labuť Vrchlabí, Beachwell Pelhřimov, Hotel Horizont Pec pod Sněžkou, Optima spol. s r.o., Hotel Patria Trutnov, VAJSCOM s.r.o, Společenství pro dům čp. 107, Hruškové Dvory v Jihlavě,  SVJ Kryblická 56 Trutnov, SVJ Komenského 762, 763a, 769 Hostinné, SVJ Náchodská 345,346 Trutnov, SVJ Horní Adršpach 152, SVJ Papírenská 594-596 Trutnov, SVJ Slunečná 336-338 Trutnov, Bytové družstvo Kryblická Trutnov, Bytové družstvo Brambořík Praha, SVJ Lipové nám. 216 + Voletinská 420 Trutnov, SVJ Dlouhá 577, 578 ,579 Trutnov a další...

Zkuste nás také. 

Pokud máte dotaz, můžete nás kontaktovat pomocí formuláře nebo i telefonicky.

Kontaktní údaje
Jméno a příjmení
Ing. Tamara Kuchařová
Telefón:
774 687 150
Email:
tamara.kucharova@codescz.cz