DOTACE

Dotace jsou pro nás další cestou, jak Vám uspořit nějakou tu korunu a pomoci s realizací větších projektů. Naší specialitou jsou programy na realizaci energeticky úsporných opatřeních, jako je státní program EFEKT nebo evropské programy Eko-energie a Úspory energie, ve kterých dosahujeme 100% úspěšnosti při získávání dotací.

Ale ani v ostatních oblastech si nestojíme špatně. Máme zkušenosti s evropskými i státními dotacemi, napříč obory a tématy, s úspěšností dosahující 98 - 100% v jednotlivých programech.

V rámci žádosti o dotaci zpracujeme žádost v systému poskytovatele, doporučíme optimalizaci projektu z hlediska získání dotačních bodů, zpracujeme relevantní přílohy (jako je studie proveditelnosti aj.), a spolupracujeme po celou dobu hodnocení projektu. Následně zajišťujeme na přání zákazníka poradenství při výběrovém řízení, zpracování žádostí o platbu, monitorovacích zpráv apod. 

V případě potřeby zajistíme zpracování odborných příloh, zejména energetického posudku, projektové dokumentace aj.

Máte v hlavě projektový záměr a přemýšlíte, jeslti by byl nebo nebyl vhodný k dotační podpoře? Napište nám a hned budete mít jasněji.

Pokud máte dotaz, můžete nás kontaktovat pomocí formuláře nebo i telefonicky.

Kontaktní údaje
Jméno a příjmení
Ing. Tamara Kuchařová
Telefón:
774 687 150
Email:
tamara.kucharova@codescz.cz